Noclegi Krynica Zdrój - Rezerwacja: tel. +48 18 533 03 75, e-mail: orlik@krynica.pl
Hotel ORLIK *** -  noclegi w Krynicy

Z Krynicy do Muszyny najlepiej dojechać samochodem, kierując się krajową drogą nr 75. Można również wsiąść w jeden z busów komunikacji miejskiej kursujących między Krynicą i Muszyną, lub autobusem jeżdżącym na linii Nowy Sącz – Krynica –Muszyna –Szczawnik.

Ogrody sensoryczne znajdują się w uzdrowiskowej dzielnicy Zapopradzie, na alei Zdrojowej. Wejścia znajdują się nad sanatoriami Muszyna i Korona (dla osób niepełnosprawnych lub mających problemy z poruszaniem się) oraz od strony pijalni Antoni. Wejście jest darmowe i otwarte przez 24 godziny na dobę.

Jak każdy turysta przyjeżdżający do Krynicy wie doskonale, na Jaworzynę można z łatwością dostać się kolejką gondolową. Ale my polecamy Wam spacer aż na sam szczyt, od dolnej stacji kolejki.

Wędrowanie z plecakiem po szlaku to esencja gór. A że wejście na Jaworzynę nie należy do zbyt trudnych, możemy śmiało polecić tę atrakcję każdemu. Wybierz dogodną dla Waszej rodziny trasę. Zabierz odpowiednią ilość jedzenia oraz płynów do picia. Wraz z wysokością rośnie zapotrzebowanie na paliwo dla organizmu. Do zobaczenia na szlaku!

Sylwester to dzień wyjątkowy, to wtedy według tradycji żegnamy Stary Rok a witamy Nowy. Człowiek jest ewidentnie stworzeniem stadnym i lubi uczestniczyć w zbiorowych uroczystościach.

Doskonałą alternatywą dla zapracowanych osób jest spędzenie tego magicznego dnia w wyjątkowym otoczeniu. Niewątpliwie takim miejscem jest Krynica-Zdrój, wspaniałe miasteczko położone w sercu Beskidu Sądeckiego. Otoczona jest górami, które tworzą bajeczny klimat o każdej porze roku, a zwłaszcza w zimie.

Krynica mieści w sobie wiele wspaniałych zakątków, w których można spędzić Sylwestra. Dziś pokażemy Wam kilka scenariuszy, które zapewnią Wam wyjątkowe emocje w ten dzień.

Zrób Quest i dowiedz się jakie atrakcje kryją się w naszej uzdrowiskowej miejscowości. Wyprawa w formie zabawy pozwoli turystom poznać ciekawe miejsca i budowle rozsiane wokół krynickiego deptaka, bo questing to gra, która polega na odkrywaniu miejsc lokalnego dziedzictwa.

Uzdrowisko Krynica –Zdrój jest znane i cenione w Europie już od ponad 220 lat! To kawał czasu, podczas którego powstało tu wiele zabytków, które są wyjątkowe i ponadczasowe, bo cieszą niezmienne już kilka dobrych pokoleń podróżników jak i rdzennych mieszkańców.

Co prawda w Krynicy nie ma rzek nadających się na spływ tratwą czy kajakiem, ale takie atrakcje w okolicy łatwo znaleźć. Na przepływającej przez Muszynę i wzdłuż granicy ze Słowacją rzece Poprad organizowane są spływy kajakami i pontonami. W zależności stopnia umiejętności można wybrać wyprawę samotnie lub w większej grupie.

Pamiętajcie koniecznie o odpowiednim przygotowaniu do spływu. Co prawda organizatorzy zapewniają z reguły transport, ale o wodoszczelne torby i prowiant należy zadbać we własnym zakresie. Do zobaczenia na rzece!

Opinie naszych gości

Hotel przytulny w dobrej lokalizacji , pyszne śniadanie . Widok na piękny krajobraz dookoła
sobota, 29, październik 2016
Pokoje przyjemne i wygodne. Nie wiem jak widoki z innych, nam trafiła się przyjemna panorama gór. Parking nieco zbyt mały. Wyżywienie dobre. Recepcja elastyczna, potrafią dopasować się do gości.
niedziela, 11, wrzesień 2016
Tygodniowy pobyt w hotelu ORLIK i 100% zadowolenia !!! Profesjonalna obsługa, wysoki standard świadczonych usług!!! Dziękujemy i POLECAMY !!!
piątek, 29, kwiecień 2016
Hotel Orlik Krynica-Zdrójnoclegi Krynica-Zdrójnoclegi pensjonat *** KOŚCIUSZKO w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plKrynica-Zdrój noclegi
Oferta dla grup
Romantyczny weekend dla dwojga
Wyróżnienia i dyplomy
Copyright © 2023 Hotel ORLIK *** Krynica. Wszelkie prawa zastrzeżone.