Noclegi Krynica Zdrój - Rezerwacja: tel. +48 18 533 03 75, e-mail: orlik@krynica.pl
Hotel ORLIK *** -  noclegi w Krynicy

Co prawda w Krynicy nie ma rzek nadających się na spływ tratwą czy kajakiem, ale takie atrakcje w okolicy łatwo znaleźć. Na przepływającej przez Muszynę i wzdłuż granicy ze Słowacją rzece Poprad organizowane są spływy kajakami i pontonami. W zależności stopnia umiejętności można wybrać wyprawę samotnie lub w większej grupie.

Pamiętajcie koniecznie o odpowiednim przygotowaniu do spływu. Co prawda organizatorzy zapewniają z reguły transport, ale o wodoszczelne torby i prowiant należy zadbać we własnym zakresie. Do zobaczenia na rzece!

O kontakt z organizatorami pytajcie w recepcji obiektu Orlik ***.

Opinie naszych gości

Hotel przytulny w dobrej lokalizacji , pyszne śniadanie . Widok na piękny krajobraz dookoła
sobota, 29, październik 2016
Pokoje przyjemne i wygodne. Nie wiem jak widoki z innych, nam trafiła się przyjemna panorama gór. Parking nieco zbyt mały. Wyżywienie dobre. Recepcja elastyczna, potrafią dopasować się do gości.
niedziela, 11, wrzesień 2016
Tygodniowy pobyt w hotelu ORLIK i 100% zadowolenia !!! Profesjonalna obsługa, wysoki standard świadczonych usług!!! Dziękujemy i POLECAMY !!!
piątek, 29, kwiecień 2016
Hotel Orlik Krynica-Zdrójnoclegi Krynica-Zdrójnoclegi pensjonat *** KOŚCIUSZKO w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plKrynica-Zdrój noclegi
Oferta dla grup
Romantyczny weekend dla dwojga
Wyróżnienia i dyplomy
Copyright © 2023 Hotel ORLIK *** Krynica. Wszelkie prawa zastrzeżone.