Noclegi Krynica Zdrój - Rezerwacja: tel. +48 18 533 03 75, e-mail: orlik@krynica.pl
Hotel ORLIK *** -  noclegi w Krynicy

Zrób Quest i dowiedz się jakie atrakcje kryją się w naszej uzdrowiskowej miejscowości. Wyprawa w formie zabawy pozwoli turystom poznać ciekawe miejsca i budowle rozsiane wokół krynickiego deptaka, bo questing to gra, która polega na odkrywaniu miejsc lokalnego dziedzictwa.

Uzdrowisko Krynica –Zdrój jest znane i cenione w Europie już od ponad 220 lat! To kawał czasu, podczas którego powstało tu wiele zabytków, które są wyjątkowe i ponadczasowe, bo cieszą niezmienne już kilka dobrych pokoleń podróżników jak i rdzennych mieszkańców.

Jak zwiedzać Krynicę z Questem?

Naszą przygodę rozpoczynamy od wejścia na Deptak, od strony ulicy Kraszewskiego, poniżej poczty. Mieści się tam charakterystyczny kiosk z pamiątkami – okrąglak. Współrzędne GPS tego miejsca to: 49°2’54.9”N 20°57’22.4”E.

Zabawa jest bezpłatna, należy umiejętnie spacerować i szukać kolejnych miejsc-wskazówek, które będą naprowadzać nas na ciekawe i warte uwagi miejsca oraz objaśniać ich historię. Podczas całej wędrówki będziemy napotykać zagadki, należy szukać na nie odpowiedzi, bo to one dadzą nam hasło-klucz potrzebne na mecie. Dzięki niemu, na końcu tej questowej podróży będziecie mogli zdobyć pamiątkową pieczątkę, którą odbijecie na karcie wyprawy.

Czas sugerowany przejścia szlaku zagadek to około 50-60 minut. Quest jest dostępny przez cały rok! To wspaniała zabawa i przygoda dla całych rodzin.

UWAGA! Wydrukowane ulotki z tekstem questu dostępne są w Bibliotece Publicznej, w Informacji Turystycznej, a także na stronie internetowej www.bestquest.pl.

Bo przygoda czeka na nas wszędzie, trzeba tylko dać się ponieść jej wołaniom.

Opinie naszych gości

Hotel przytulny w dobrej lokalizacji , pyszne śniadanie . Widok na piękny krajobraz dookoła
sobota, 29, październik 2016
Pokoje przyjemne i wygodne. Nie wiem jak widoki z innych, nam trafiła się przyjemna panorama gór. Parking nieco zbyt mały. Wyżywienie dobre. Recepcja elastyczna, potrafią dopasować się do gości.
niedziela, 11, wrzesień 2016
Tygodniowy pobyt w hotelu ORLIK i 100% zadowolenia !!! Profesjonalna obsługa, wysoki standard świadczonych usług!!! Dziękujemy i POLECAMY !!!
piątek, 29, kwiecień 2016
Hotel Orlik Krynica-Zdrójnoclegi Krynica-Zdrójnoclegi pensjonat *** KOŚCIUSZKO w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plKrynica-Zdrój noclegi
Oferta dla grup
Romantyczny weekend dla dwojga
Wyróżnienia i dyplomy
Copyright © 2023 Hotel ORLIK *** Krynica. Wszelkie prawa zastrzeżone.