Noclegi Krynica Zdrój - Rezerwacja: tel. +48 18 533 03 75, e-mail: orlik@krynica.pl
Hotel ORLIK *** -  noclegi w Krynicy

Jak każdy turysta przyjeżdżający do Krynicy wie doskonale, na Jaworzynę można z łatwością dostać się kolejką gondolową. Ale my polecamy Wam spacer aż na sam szczyt, od dolnej stacji kolejki.

Wędrowanie z plecakiem po szlaku to esencja gór. A że wejście na Jaworzynę nie należy do zbyt trudnych, możemy śmiało polecić tę atrakcję każdemu. Wybierz dogodną dla Waszej rodziny trasę. Zabierz odpowiednią ilość jedzenia oraz płynów do picia. Wraz z wysokością rośnie zapotrzebowanie na paliwo dla organizmu. Do zobaczenia na szlaku!

Szlaki przecinają się z trasami narciarskimi, na których latem wypasa się zazwyczaj owce. A jeśli macie ciut więcej czasu, możecie odszukać na szlaku Diabelski Kamień oraz schronisko.

Opinie naszych gości

Hotel przytulny w dobrej lokalizacji , pyszne śniadanie . Widok na piękny krajobraz dookoła
sobota, 29, październik 2016
Pokoje przyjemne i wygodne. Nie wiem jak widoki z innych, nam trafiła się przyjemna panorama gór. Parking nieco zbyt mały. Wyżywienie dobre. Recepcja elastyczna, potrafią dopasować się do gości.
niedziela, 11, wrzesień 2016
Tygodniowy pobyt w hotelu ORLIK i 100% zadowolenia !!! Profesjonalna obsługa, wysoki standard świadczonych usług!!! Dziękujemy i POLECAMY !!!
piątek, 29, kwiecień 2016
Hotel Orlik Krynica-Zdrójnoclegi Krynica-Zdrójnoclegi pensjonat *** KOŚCIUSZKO w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plKrynica-Zdrój noclegi
Oferta dla grup
Romantyczny weekend dla dwojga
Wyróżnienia i dyplomy
Copyright © 2023 Hotel ORLIK *** Krynica. Wszelkie prawa zastrzeżone.