Hotel ORLIK *** ul. Kościuszki 7 33-380 Krynica Zdrój
orlik@krynica.pl +48 18 533 03 75

Pokoje w Hotelu ORLIK ***

Hotel ORLIK do dyspozycji Gości oddaje 22 eleganckie pokoje. Oferowane przez nas pomieszczenia są pełne klasy i szyku. Nowoczesne wnętrza przystosowane są do przyjęcia 1, 2 lub 3 osób, jeśli jednak zaistnieje taka potrzeba istnieje możliwość połączenia pokoi w większe studia (4, 6 oraz 7 osobowe).

Oferowane przez nas pokoje wyposażone są w wygodne łoża (w zależności od Państwa preferencji są to łoża dwuosobowe bądź też jednoosobowe), telewizory LCD z dostępem do kablówki. Każdy pokój posiada dostęp do łazienki, która zagwarantuje Państwu odświeżenie oraz relaks podczas pobytu w naszym ośrodku. Dodatkowo pokoje zostały wyposażone w niezbędne naczynia w postaci szklanek czy filiżanek, lodówkę, czajnik elektryczny oraz ręczniki. Oferowane przez nas pokoje posiadają dostęp do Internetu. Naszym Gościom zapewniamy niezapomniane widoki zza okna. Znaczna większość oferowanych przez nas pomieszczeń zagwarantuje Państwu widok na uzdrowisko.

Hotel ORLIK *** – budynek oraz pokoje

Podstawowe wyposażenie pokoi

Wygodne łóżka

wygodne łóżka

Internet WiFi

internet WiFi

TV z kablówką

TV z kablówką

Łazienka

łazienka

Filiżanki

szklanki lub filiżanki

Lodówka

lodówka

Czajnik elektryczny

czajnik elektryczny

Ręczniki

ręczniki

Relaks i odpoczynek

atmosfera wypoczynku

Hotel Krynica Zdrój ORLIK to nie tylko dobre miejsce na kilka dni odpoczynku od zgiełku miasta, ale także świetny obiekt do przeprowadzania szkoleń czy imprez integracyjnych oraz firmowych.

Zapewniamy komfort, intymność oraz bezpieczeństwo pobytu w naszym hotelu.

Nieustannie się rozwijamy i podnosimy jakość naszych usług, oczywiście w oparciu o opinie oraz potrzeby naszych Gości. Komfortowy wypoczynek oraz zadowolenie naszych klientów są dla nas najlepszym drogowskazem w ścieżce do rozkwitu i postępu. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu do naszego eleganckiego Hotelu. Z pewnością nie będą Państwo żałować!

Zobacz też:

Hotel ORLIK ***
ul. Kościuszki 7
33-380 Krynica Zdrój

orlik@krynica.pl
+48 18 533 03 75

Współrzędne GPS:
N 49° 24' 48.5", E 20° 57' 16.78"

Plus Code:
CX73+7V Krynica-Zdrój

Oferowane przez nas pokoje wyposażone są w wygodne łoża (w zależności od Państwa preferencji są to łoża dwuosobowe bądź też jednoosobowe), telewizory LCD z dostępem do kablówki. Każdy pokój posiada dostęp do łazienki, która zagwarantuje Państwu odświeżenie oraz relaks podczas pobytu w naszym ośrodku.

Dodatkowo pokoje zostały wyposażone w niezbędne naczynia w postaci szklanek czy filiżanek, lodówkę, czajnik elektryczny oraz ręczniki.

Obserwuj nas


pensjonat *** KOŚCIUSZKO w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plKrynica-Zdrój noclegi