Hotel ORLIK *** ul. Kościuszki 7 33-380 Krynica Zdrój
orlik@krynica.pl +48 18 533 03 75

Polecamy latem – spacer na Jaworzynę

Jak każdy turysta przyjeżdżający do Krynicy wie doskonale, na Jaworzynę można z łatwością dostać się kolejką gondolową. Ale my polecamy Wam spacer aż na sam szczyt, od dolnej stacji kolejki.

Wędrowanie z plecakiem po szlaku to esencja gór. A że wejście na Jaworzynę nie należy do zbyt trudnych, możemy śmiało polecić tę atrakcję każdemu. Wybierz dogodną dla Waszej rodziny trasę. Zabierz odpowiednią ilość jedzenia oraz płynów do picia. Wraz z wysokością rośnie zapotrzebowanie na paliwo dla organizmu. Do zobaczenia na szlaku!

Szlaki przecinają się z trasami narciarskimi, na których latem wypasa się zazwyczaj owce. A jeśli macie ciut więcej czasu, możecie odszukać na szlaku Diabelski Kamień oraz schronisko.

Hotel ORLIK ***
ul. Kościuszki 7
33-380 Krynica Zdrój

orlik@krynica.pl
+48 18 533 03 75

Współrzędne GPS:
N 49° 24' 48.5", E 20° 57' 16.78"

Plus Code:
CX73+7V Krynica-Zdrój

Oferowane przez nas pokoje wyposażone są w wygodne łoża (w zależności od Państwa preferencji są to łoża dwuosobowe bądź też jednoosobowe), telewizory LCD z dostępem do kablówki. Każdy pokój posiada dostęp do łazienki, która zagwarantuje Państwu odświeżenie oraz relaks podczas pobytu w naszym ośrodku.

Dodatkowo pokoje zostały wyposażone w niezbędne naczynia w postaci szklanek czy filiżanek, lodówkę, czajnik elektryczny oraz ręczniki.

Obserwuj nas


pensjonat *** KOŚCIUSZKO w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plKrynica-Zdrój noclegi