Hotel ORLIK *** ul. Kościuszki 7 33-380 Krynica Zdrój
orlik@krynica.pl +48 18 533 03 75

Zwiedzanie Krynicy jak w wirtualnej grze!

Zrób Quest i dowiedz się jakie atrakcje kryją się w naszej uzdrowiskowej miejscowości. Wyprawa w formie zabawy pozwoli turystom poznać ciekawe miejsca i budowle rozsiane wokół krynickiego Deptaka, bo questing to gra, która polega na odkrywaniu miejsc lokalnego dziedzictwa.

Uzdrowisko Krynica –Zdrój jest znane i cenione w Europie już od ponad 220 lat! To kawał czasu, podczas którego powstało tu wiele zabytków, które są wyjątkowe i ponadczasowe, bo cieszą niezmienne już kilka dobrych pokoleń podróżników jak i rdzennych mieszkańców.

Jak zwiedzać Krynicę z Questem?

Naszą przygodę rozpoczynamy od wejścia na Deptak, od strony ulicy Kraszewskiego, poniżej poczty. Mieści się tam charakterystyczny kiosk z pamiątkami – okrąglak. Współrzędne GPS tego miejsca to: 49°2’54.9”N 20°57’22.4”E.

Zabawa jest bezpłatna, należy umiejętnie spacerować i szukać kolejnych miejsc-wskazówek, które będą naprowadzać nas na ciekawe i warte uwagi miejsca oraz objaśniać ich historię. Podczas całej wędrówki będziemy napotykać zagadki, należy szukać na nie odpowiedzi, bo to one dadzą nam hasło-klucz potrzebne na mecie.
Dzięki niemu, na końcu tej questowej podróży będziecie mogli zdobyć pamiątkową pieczątkę, którą odbijecie na karcie wyprawy.

Czas sugerowany przejścia szlaku zagadek to około 50-60 minut. Quest jest dostępny przez cały rok! To wspaniała zabawa i przygoda dla całych rodzin.

UWAGA! Wydrukowane ulotki z tekstem questu dostępne są w Bibliotece Publicznej, w Informacji Turystycznej, a także na stronie internetowej www.bestquest.pl.

Bo przygoda czeka na nas wszędzie, trzeba tylko dać się ponieść jej wołaniom.

Hotel ORLIK ***
ul. Kościuszki 7
33-380 Krynica Zdrój

orlik@krynica.pl
+48 18 533 03 75

Współrzędne GPS:
N 49° 24' 48.5", E 20° 57' 16.78"

Plus Code:
CX73+7V Krynica-Zdrój

Oferowane przez nas pokoje wyposażone są w wygodne łoża (w zależności od Państwa preferencji są to łoża dwuosobowe bądź też jednoosobowe), telewizory LCD z dostępem do kablówki. Każdy pokój posiada dostęp do łazienki, która zagwarantuje Państwu odświeżenie oraz relaks podczas pobytu w naszym ośrodku.

Dodatkowo pokoje zostały wyposażone w niezbędne naczynia w postaci szklanek czy filiżanek, lodówkę, czajnik elektryczny oraz ręczniki.

Obserwuj nas


pensjonat *** KOŚCIUSZKO w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plKrynica-Zdrój noclegi